Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blablaonica


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstavite se!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Blablaonica

Blablaonica


Broj poruka : 294
Datum upisa : 18.01.2009
Godina : 29
Lokacija : seranovi4ever

Predstavite se!!! Empty
PočaljiNaslov: Predstavite se!!!   Predstavite se!!! EmptyUto Jan 20, 2009 5:13 am

Ja sam Nikola Kosanin admin ovog foruma ja obozavam seranove najzesci mi je Gilje!!!!!da napravim ovaj forum pomogla mi je sestra dulce ana!!!nadam se da vam se svidja uzivajte!!!SnAkE admin Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://blablaonica.forumsr.net
minAngel




Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.01.2009

Predstavite se!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se!!!   Predstavite se!!! EmptyČet Jan 22, 2009 1:16 am

Ćaos ja sam Mina...za ovaj forum sam saznala zahvaljujući *Iwoni* Very Happy ..Moj omiljeni lik u seranovima mi je Tete(preslatka je)hehe..puno pozdrava svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Iwona*
Administrator
Administrator
*Iwona*


Broj poruka : 613
Datum upisa : 20.01.2009

Predstavite se!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se!!!   Predstavite se!!! EmptyČet Jan 22, 2009 1:18 am

e ali moras da otvoris novu temu...udjes u predstavite se i ides dole pise nova tema!!
Nazad na vrh Ići dole
Anahi_Ema

Anahi_Ema


Broj poruka : 265
Datum upisa : 24.01.2009
Godina : 28
Lokacija : Zauvek cu voliti RBD i SERANOVE zato sto ja zavisim od njih!

Predstavite se!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se!!!   Predstavite se!!! EmptyUto Jan 27, 2009 3:43 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.stardoll.com
Sponsored content





Predstavite se!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se!!!   Predstavite se!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavite se!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Blablaonica :: Chat :: Welcome-
Skoči na: