Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blablaonica


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Elitni odredi, cvija i kompanija!

Ići dole 
+3
*Mica*
*~Nena~*
♥▬♥▬♥
7 posters
AutorPoruka
♥▬♥▬♥
Administrator
Administrator
♥▬♥▬♥


Broj poruka : 305
Datum upisa : 27.01.2009

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyPon Jan 04, 2010 11:34 pm

Šta mislite o njima???
Da li ih slušate???
Nazad na vrh Ići dole
*~Nena~*

*~Nena~*


Broj poruka : 256
Datum upisa : 05.01.2010

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyUto Jan 05, 2010 5:45 pm

..najb0lji su nemam reci... Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Mica*
Administrator
Administrator
*Mica*


Broj poruka : 863
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 29

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyUto Jan 05, 2010 9:59 pm

...slusam ih....pogotvo Elitne Odrede.... (((: imaju mnogi dobre pesme koje mi se svidjaju,al vecinom msm na balade... x))
Nazad na vrh Ići dole
Air Sx0ne
Moderator
Moderator
Air Sx0ne


Broj poruka : 332
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Topola brate.. xD

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyUto Jan 05, 2010 11:04 pm

ae sad da se niko ne uvredi, ali za mene su Cvija, Rasta, Tatula, Drima, Elitni Odredi, Chombe.. komercijalni reperi, a takve uopste ne volim. Usli su u rep tako sto im je tata dao pare da snime album.. Upotrebicu jedan Denirov stih da ih opisem:

"Streber, satro reper, ma daj ucuti derpe, u osnovnoj skoli svi lupali su ti klempe, sad si kao poznat, idol klinkica, glumis nekog mangupa, a obicna si pi*kica"

Kad sam cuo Tatulinu pesmu "Laganini" umalo se nisam ispovracao... Ako je ono rep... msm strasno....
Ali ima jedna pesma od Elitnih Odreda koja mi se svidja, a to je "Dodji sa nama da pijes".. Ona mi je mnogo puta pomogla.. Razz

Ali sve u svemu, ne volim Cviju, Tatulu i kompaniju, sto se moze videti iz ovog posta, je l'?
Nazad na vrh Ići dole
*Mica*
Administrator
Administrator
*Mica*


Broj poruka : 863
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 29

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyUto Jan 05, 2010 11:15 pm

da da znam tu pesmu od denira...xD hahahah....vidi se,pa ako svako ima svoj ukus.... Razz (((:
Nazad na vrh Ići dole
unique angel xD

unique angel xD


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.01.2010

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyČet Jan 07, 2010 7:48 pm

Oni su extra, stvarno imaju dobre pesme, obozovam ih... I Tatulina pesma "Laganini" je extra, pa sta ima veze da li je rep ili ne... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Walentina94
Administrator
Administrator
Walentina94


Broj poruka : 468
Datum upisa : 22.12.2009
Godina : 29

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyPet Jan 08, 2010 3:34 am

0B0ZAWAAAAM IHHHHHHHHH. . .NAJB0LJI SU. . .
ALI SLAZEM SE SA NENAD0M. . .CWIJA JE PR0SA0 P0M0CU CALETA -.-
Nazad na vrh Ići dole
pfcdejan

pfcdejan


Broj poruka : 336
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 32
Lokacija : na ivici zivota.. . :/

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyPet Jan 08, 2010 3:40 am

od njih slusam samo poneke pesme...
Nazad na vrh Ići dole
♥▬♥▬♥
Administrator
Administrator
♥▬♥▬♥


Broj poruka : 305
Datum upisa : 27.01.2009

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyPet Jan 08, 2010 2:49 pm

Ja ih iskreno ne volim, volela sam preeee... a sta oni rade samo psuju pricaju gluposti tipa pusi mi, jebi se sa mnom i tako to... Kaljaju Srpski rep i rod...
Jednostavno budale... Iskreno ima lepih pesama, ali vecina je bzvz samo matrica i textovi za prozivanje...
Sta rade izmedju sebe se prozivaju... Brt pun mi je k***c vise njihovih prozivanja izmedju sebe...
I onaj Napoleon, Honey i tako ti.... O moj Bozeee...
Nazad na vrh Ići dole
Air Sx0ne
Moderator
Moderator
Air Sx0ne


Broj poruka : 332
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Topola brate.. xD

Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! EmptyPet Jan 08, 2010 2:55 pm

*LoVe PiNk* ::
Ja ih iskreno ne volim, volela sam preeee... a sta oni rade samo psuju pricaju gluposti tipa pusi mi, jebi se sa mnom i tako to... Kaljaju Srpski rep i rod...
Jednostavno budale... Iskreno ima lepih pesama, ali vecina je bzvz samo matrica i textovi za prozivanje...
Sta rade izmedju sebe se prozivaju... Brt pun mi je k***c vise njihovih prozivanja izmedju sebe...
I onaj Napoleon, Honey i tako ti.... O moj Bozeee...

Jano potpuno se slazem sa tobom i naravno ostaje ono sto sam ja napisao... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty
PočaljiNaslov: Re: Elitni odredi, cvija i kompanija!   Elitni odredi, cvija i kompanija! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Elitni odredi, cvija i kompanija!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Blablaonica :: Svašta :: Muzika-
Skoči na: