Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Ćaos ovo je forum za sve uzraste, za sve momke i devojke, dođi i pridruži nam se!
Blablaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blablaonica


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ...net prijatelji...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Mica*
Administrator
Administrator
*Mica*


Broj poruka : 863
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 29

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptyUto Jan 05, 2010 6:39 pm

sta misite o tome...??
...dal vam se desilo....??
hehe
Nazad na vrh Ići dole
Walentina94
Administrator
Administrator
Walentina94


Broj poruka : 468
Datum upisa : 22.12.2009
Godina : 29

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptyUto Jan 05, 2010 7:02 pm

Daa,i msm da je super xD
Nazad na vrh Ići dole
*Mica*
Administrator
Administrator
*Mica*


Broj poruka : 863
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 29

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptyUto Jan 05, 2010 10:37 pm

....hahaha ma ja to uopste ne volim,i nikog ni ne zna, a tek da uspe to prijateljstvo...hahaha naravno znate mnogi da se salim... hehe hehe hehe

...ma extra vree...necu da pricam dalje sve znate.... Razz ((:
Nazad na vrh Ići dole
Walentina94
Administrator
Administrator
Walentina94


Broj poruka : 468
Datum upisa : 22.12.2009
Godina : 29

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptySre Jan 06, 2010 6:42 pm

. . .Da nema net prijatelja,i 0w0g f0ruma nikad ne bi up0znala praw0 drustw0. . . (((:
Nazad na vrh Ići dole
♥▬♥▬♥
Administrator
Administrator
♥▬♥▬♥


Broj poruka : 305
Datum upisa : 27.01.2009

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptySre Jan 06, 2010 8:33 pm

Obozaavaaam tooo... Moja najbolje drugarice sam upoznala preko netaa...xD iiii mnogooo ih volim...xD
Premesatam u deo internet!
Nazad na vrh Ići dole
Air Sx0ne
Moderator
Moderator
Air Sx0ne


Broj poruka : 332
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 30
Lokacija : Topola brate.. xD

...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... EmptySre Jan 06, 2010 8:52 pm

VaLenTina (: ::
. . .Da nema net prijatelja,i 0w0g f0ruma nikad ne bi up0znala praw0 drustw0. . . (((:

ahaahahahha... Very Happy Razz ako tu pored ostalih mislis i na mene, onda hvala, a ako ne mislis, nmvz... Very Happy Razz

a meni je to extra.... divne ljude sam upoznao preko neta.... pa sve vas sam bre upoznao preko neta.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...net prijatelji... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...net prijatelji...   ...net prijatelji... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
...net prijatelji...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Blablaonica :: Svašta :: Internet-
Skoči na: